ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Klänning 15781049
nr 1578 1049
Klänning
Ljus smokingklänning med tillhörande bolero och underkjol, ateljésydd hos Camilla Thulin Design AB. Proveniens Camilla Thulin. Spets från Solstiss, storlek: 38, bv 88, midja 72. Skänkt av Camilla Thulin
Utrop:
4.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 november 2023
kl 16:49:00
100 kr
150 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
700 kr
800 kr BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
13 nov
Specialauktion för Stadsbrudskåren
Läs mer om Specialauktion för Stadsbrudskåren
Klänning
nr 1578 1049
Klänning
Utrop: | 4.000 kr |
Såld: | 1.100 kr |
måndag 13 november 2023 |
150 kr (BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT) |
250 kr (BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT) |
350 kr (BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT) |
450 kr (BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT) |
800 kr BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT) |
13 nov